fbpx

Fotografia psów – Sesja zdjęciowa dla psa

Zamów profesjonalną sesję dla siebie i swojego psa

Psia sesja zdjęciowa

KOCHASZ SWOJEGO PSA NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE? Zamów dla niego i siebie profesjonalną sesję zdjęciową!

Tego dnia zwykły psi spacer zamieni się pełną zabaw i humoru przechadzkę , a uwiecznione na niej momenty będą fantastyczną pamiątką na całe życie.

Zdjęcia dla psów są czymś wyjątkowym. Idealnie odzwierciedlają silną więź i relację, jaka istnieje pomiędzy właścicielem, a psem.  Zdjęcia psa świetnie nadają się do powieszenia na ścianę lub do uzupełnienia rodzinnego albumu. Po latach przywołują wspomnienia czasu spędzonego z Twoim najlepszym, czworonożnym przyjacielem. 🐶💜

Sesja zdjęciowa dla psów może także stanowić doskonały i oryginalny pomysł na prezent dla hodowcy lub zakręconego psiarza. Uwierz mi, że to najfajniejszy upominek dla kogoś, kto bardzo kocha swojego psa.

Ile kosztuje sesja zdjęciowa dla psa?

Jesteś zainteresowany zakupem psiej sesji dla siebie albo dla swojego znajomego, który równie kocha swojego psa, tak samo jak Ty? Wspaniale! Chodź, opowiem Ci o dostępnych możliwościach i pakietach w dwóch punktach:

  1. Zamawiam psią sesję dla kogoś – znajomego.

Jeśli szukasz fajnego pomysłu na prezent dla zakręconego psiarza, to dobrze trafiłeś.  Mam dla Ciebie voucher na PSIĄ SESJĘ ZDJĘCIOWĄ NA DOWOLNĄ KWOTĘ.
Co to znaczy? Najprościej mówiąc – kupujesz “bilet” na wybraną przez siebie kwotę, którą później Twój znajomy będzie mógł wykorzystać przy wyborze pakietu sesji zdjęciowej u mnie.

Specyfikacja vouchera:

Voucher na psią sesję zdjęciową – kupon grawerowany
🎄 wykonany zjawiskową techniką grawerowania w drewnie
🎄 zapakowany w ozdobną kopertę
🎄 można go spersonalizować imieniem osoby obdarowanej i jego pupila
🎄 termin ważności bonu – 6 miesięcy
🎄 cena – dowolna. Wpłacasz tyle na prezent, ile chcesz.

Voucher grawerowany w drewnie dodatkowo kosztuje 45,00zł. Ta cena zawiera również wysyłkę kuponu kurierem pod wskazany adres.

Voucher na psią sesję zdjęciową – kupon online
📧 posiada zabawną grafikę, która rozbawi każdego właściciela psa
📧 zapisany w formacie PDF
📧 można go spersonalizować imieniem osoby obdarowanej i jego pupila
📧 termin ważności bonu – 6 miesięcy
📧 cena – dowolna. Wpłacasz tyle na prezent, ile chcesz.

Voucher online wysyłany jest mailowo.

2. Zamawiam sesję dla siebie i swojego psa

Jeśli pragniesz wykonać sesję dla siebie i swojego pupila – umów się na KONSULTACJĘ przed sesją i dowiedz się więcej o szczegółach. 🙂 Podczas rozmowy opowiesz mi jak rozpoczęła się Wasza przyroda i jak długo trwa Wasza przyjaźń. Podczas konsultacji zadam Ci bardzo dużo prostych pytań, dzięki którym lepiej Was poznam, wybadam Wasze cele, priorytety oraz potrzeby.

Wspólnie wybierzemy IDEALNY PAKIET fotografii oraz wstępnie zaczniemy projektować Waszą super sesję zdjęciową!

Konsultacja jest płatna – cena: 97zł – i trwa ponad godzinę. Na szczęście przy zarezerwowaniu sesji możesz tą kwotę wydać na pakiet.

ZADZWOŃ – 739 428 977 – I UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ PRZED WASZĄ IDEALNĄ SESJĄ ZDJĘCIOWĄ

Nasi czworonożni przyjaciele towarzyszą nam przez wiele lat – w domu, na wyjazdach, podczas wieczornych spacerów,  a czasem nawet w pracy. Są z nami zawsze… i zawsze jesteśmy dla nich najważniejsi. Niestety, kiedyś nastąpi moment w którym od nas odejdą… Co po nich pozostanie?