fbpx

Fotografia psów, czyli sesja dla psa

Zamów profesjonalną sesję z psem

Sesja z psem

KOCHASZ SWOJEGO PSA NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE? Zamów dla niego i siebie profesjonalną sesję zdjęciową.

Tego dnia zwykły psi spacer zamieni się pełną zabaw i humoru przechadzkę , a uwiecznione na niej momenty będą fantastyczną pamiątką na całe życie.

Sesja z psem to niezwykła pamiątka

Sesja z psem Warszawa i okolice,, czyli sesja zdjęciowa dla psa i jego właściciela. Magda Głogowska fotograf psów
Kochasz swojego psa najbardziej na świecie? Zamów Waszą wspólną sesję zdjęciową!

Sesja z pupilem jest czymś wyjątkowym. Idealnie odzwierciedli silną więź i relację, jaka jest między Wami. Profesjonalne fotografie psa świetnie nadają się do powieszenia na ścianę lub do uzupełnienia rodzinnego albumu., a po latach przywołują wspomnienia czasu spędzonego z Twoim najlepszym, czworonożnym przyjacielem.

Jeśli czujesz, że

 • masz niezwykłą relację ze swoim psem
 • jest on Twoim najlepszym przyjacielem
 • ulubionym kompanem wszystkich spacerów i dalekich podróży
 • ma bardzo fajny charakter i urodę, którą chciałbyś uwiecznić na długie lata
 • chciałbyś powiesić na ścianie wielki portret swojego psa nad legowiskiem
 • publikować jego ładne zdjęcia na Instagramie
 • oraz mieć fajną pamiątkę na zawsze po swoim czworonożnym przyjacielu.

To ta sesja jest dla Ciebie, a w zasadzie dla Was. 

ZADZWOŃ – 739 428 977 – LUB PRZEJDŹ DO FORMULARZA I UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ PRZED WASZĄ IDEALNĄ SESJĄ ZDJĘCIOWĄ

Kim jest Portrecistka Zwierząt?

Fotograf psów Warszawa i okolice
Ja i mój psi model Hero.

Cześć! Mam a imię Magda i jestem fotografem psów z Warszawy.

Uwieczniam niezwykłą więź i relację, jaka istnieje pomiędzy właścicielem, a jego ukochanym psem. Każdą psią sesję projektuję indywidualnie. Na podstawie przeprowadzonego z Tobą wywiadu zaprojektuję sesję, która będzie dopasowana do temperamentu psa oraz Twoich potrzeb, pragnień i zainteresowań.

Po pracy nadal fotografuję zwierzęta. Swój warsztat szlifuję wszędzie tam, gdzie dostrzegam florę i faunę – w lasach, parkach, rezerwatach, na ulicach, a także w ZOO.

Od 2016 roku z powodzeniem prowadzę swoje autorskie projekty fotograficzne o portretach zwierząt. Moje zdjęcia zdobywają ogólnopolskie nagrody i międzynarodowe, honorowe wyróżnienia.

Jak wygląda sesja dla psa?

Fotografia psów Warszawa, czyli sesja zdjęciowa dla psa i jego właściciela. Magda Głogowska Portrecistka Zwierząt - psi fotograf
Piękne zdjęcie, prawda?

Przygotowania do psiej sesji rozpoczynają kilka tygodni przed Waszym wyjątkowym dniem.

Krok pierwszy KONSULTACJA. Konsultacja to bardzo szczegółowy wywiad, który przeprowadzę z Tobą przez messenger. Jest to trzon i filar każdej projektowanej przeze mnie sesji zdjęciowej. Dzięki niej będę mogła poznać Was bliżej i zaprojektować sesję odpowiednią do Waszych pragnień i potrzeb. Podczas konsultacji wypytam Cię o najistotniejsze tematy oraz cele, a także o charakter psa oraz Twoje zainteresowania. Do konsultacji online potrzebujesz tylko kilku rzeczy: wygodnego fotela, ciepłego kocyka, ulubionej herbaty oraz historię Waszej przyjaźni.

Krok drugi WYBÓR MIEJSCA. Na podstawie informacji zebranych podczas wywiadu wyszukam fajnego miejsca na Waszą sesję zdjęciową. Przedstawię Ci 3-5 propozycji. Miejsce sesji będzie nie tylko wyjątkowe, ale także dopasowane do temperamentu Twojego psa.  Jeśli Twoje hobby będzie można połączyć z miejscem sesji oraz pięknymi ujęciami Was obydwojga, chętnie Ci to zaproponuję.

Krok trzeci WSTĘPNA WIZJA. Po ustaleniu miejsca sesji, wysyłam Ci moodboard. Moodboard to prezentacja z propozycjami Waszych ujęć marzeń. Dzięki niemu podsumujemy wszystkie cele oraz sztuczki i umiejętności pieska oraz sprawię, że Ty również poczujesz się pewniej przed wymarzoną sesją zdjęciową.

Krok czwarty LISTA ZADAŃ. Zadbam o Ciebie i Twoje samopoczucie. Tuż przed sesją otrzymasz ode mnie pomocniczą listę działań. Co zabrać? Jak przygotować siebie i psa do sesji? O czym warto pamiętać? W co warto się ubrać? itp.

Jeśli jesteś osobą nieśmiałą, która dość niepewnie czuje się przed obiektywem – o nic się nie martw, pomogę Ci! Udzielę Ci kilku wskazówek i porad, jak poczuć się dobrze, pewniej i lepiej przed aparatem. Dzięki moim radom przezwyciężysz swój dyskomfort. Uwierz mi wykonanie kilku prostych ćwiczeń przed lustrem będą miały ogromny wpływ na efekty końcowe.

Dzień przed sesją napiszę do Ciebie, aby upewnić się, że obydwoje czujecie się pełni werwy i energii. Sprawię, że będziecie mogli pójść spokojnie spać i nie martwić się o nic w dniu Waszej sesji.

Krok piąty DZIEŃ SESJI. O godzinie 10.00 umawiamy się w miejscu Naszej sesji. Spacer zaczniemy od pogaduszek i bajecznych portretów Twojego czworonożnego przyjaciela, a następnie rozpoczniemy pieskie szaleństwo. Sesja potrwa ok 3 godzin, lecz zarezerwuj sobie cały dzień wolny, abyś poczuł się komfortowo, gdyby Nasza psia zabawa nieco się przedłużyła. W tym dniu to Wy jesteście najważniejsi.

Krok szósty WYBÓR UJĘĆ. W ciągu 1 – 3 dni po sesji zapraszam Cię do siebie na kawę i ciastko. 🙂 Podczas spotkania usiądziesz przed wielkim monitorem i spośród wszystkich wykonanych zdjęć wybierzesz te ujęcia, które po profesjonalnej obróbce chciałbyś otrzymać ode mnie na zawsze.  Jest to kolejny bardzo fajny moment w trakcie Naszej współpracy.

Dzięki wyborowi asystowanemu masz kontrolę nad tym jakie zdjęcia otrzymasz po sesji, wybierzesz ujęcia, które podobają Ci się najbardziej, a dodatkowo wspólnie wrócimy do fajnych wspomnień z tamtego dnia.

ŚMIAŁO! ZADZWOŃ DO MNIE – 739 428 977 – LUB PRZEJDŹ DO FORMULARZA I UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ PRZED WASZĄ IDEALNĄ SESJĄ ZDJĘCIOWĄ

Co otrzymam po psiej sesji?

Sesja z psem to pamiątka. Zdjęcia psa idealnie nadają się do powieszenia na ścianę.
Foliobox Waszej przyjaźni.

W zależności od wybranego przez Ciebie pakietu otrzymasz gotowe, wydrukowane zdjęcia, które przez lata będą przypominały o Waszej wyjątkowej przyjaźni.

Wszystkie fotografie są drukowane na wysokiej jakości papierze, nie pozostawiającym śladów palca na wydruku. Są zapakowane w ładne, klasyczne, jednokolorowe pudełko, zamykane na magnes. Dodatkowo zdjęcia otrzymasz zapisane na nośniku cyfrowym, abyś mógł się nimi dzielić wśród swoich przyjaciół i rodziny. W najwyższym pakiecie zdjęć otrzymasz też “obraz” Waszego ulubionego zdjęcia z sesji oraz voucher podarunkowy o wartości 200zł do wykorzystania na kolejną sesję zdjęciową.

Kiedy otrzymam zdjęcia psa?

Wasze piękne, uwiecznione chwile otrzymasz ode mnie osobiście w przeciągu 14 dni roboczych od dnia wybrania fotografii do retuszu – zgodnie z wybranym przez Ciebie pakietem.

Ile kosztuje sesja dla psa?

Sesja ze zwierzakiem Warszawa, czyli ładne zdjęcia psów z jego właścicielem.
Tego dnia zwykły psi spacer zamieni się pełną zabaw i humoru przechadzkę.

Każda psia sesja jest inna – dopasowana do Waszych potrzeb, zainteresowań, oraz marzeń.  Jeśli od dawna marzyłeś, aby wykonać taką sesję dla siebie i pupila – umów się na KONSULTACJĘ. Podczas rozmowy opowiesz mi na wiele pytań – o Tobie i o Twoim przyjacielu.

Konsultacja jest płatna – cena: 129 zł – i trwa ok. półtorej godziny przez messenger. Podczas wywiadu dowiesz się o wszystkich szczegółach. Wybierzemy wstępny termin sesji, dobierzemy dla Ciebie IDEALNY PAKIET fotografii oraz wstępnie zaczniemy projektować Waszą sesję zdjęciową marzeń.

Jeśli masz ochotę zapytaj mnie o widełki cenowe dostępnych pakietów – 739 428 977

Sesja z psem to dobry pomysł na prezent

Sesja zdjęciowa dla psów może także stanowić doskonały i oryginalny pomysł na prezent dla hodowcy lub zakręconego psiarza. Uwierz mi, że to najfajniejszy upominek dla kogoś, kto bardzo kocha swojego psa.

Voucher prezentowy na sesję z psem

Jeśli szukasz fajnego pomysłu na prezent dla zakręconego psiarza, to dobrze trafiłeś. Mam dla Ciebie voucher podarunkowy NA DOWOLNĄ KWOTĘ na psią sesję zdjęciową.

Co to znaczy? Kupujesz “bilet” za wybraną przez siebie kwotę, którą później Twój znajomy będzie mógł wykorzystać przy wyborze zdjęć do swojego pakietu.

Dodatkowo zamawiając voucher otrzymasz ode mnie prezent- bonus w wysokości 25% od zamówionej kwoty na ten pakiet. Dzięki temu Twój bliski otrzyma jeszcze więcej fotografii z wymarzonej sesji zdjęciowej. Fajnie, prawda? ☺️

Voucher na psią sesję zdjęciową – kupon online

Specyfikacja vouchera:

 • posiada zabawną grafikę, która rozbawi każdego właściciela psa
 • zapisany w formacie PDF
 • można go spersonalizować imieniem osoby obdarowanej i jego pupila
 • termin ważności bonu – 6 miesięcy
 • cena – dowolna. Wpłacasz tyle na prezent, ile chcesz
 • voucher wysyłany jest mailowo

JESTEŚ ZAINTERESOWANY SESJĄ Z PSEM LUB ZAKUPEM VOUCHERA DLA KOGOŚ? ŚMIAŁO ZADZWOŃ DO MNIE  – 739 428 977 – LUB PRZEJDŹ DO FORMULARZA ,A ODPOWIEM NA WSZYSTKIE TWOJE PYTANIA.

Nasi czworonożni przyjaciele towarzyszą nam przez wiele lat – w domu, na wyjazdach, podczas wieczornych spacerów,  a czasem nawet w pracy. Są z nami zawsze… i zawsze jesteśmy dla nich najważniejsi. Niestety, kiedyś nastąpi moment w którym od nas odejdą… Co po nich pozostanie?